X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

نحوه ی ساختن ایمیل گروهی:

چون می خواهیم در سایتyahoo.comایمیل بسازیم قبل از هرکاری باید به این سایت مراجعه نماییم یعنی بعد از باز نمودن برنامه internet Explorerدر قسمت آدرس ،آدرس مقابل را تایپ می کنیم www.yahoo.comتا به این ترتیب سایت یاهو مانند شکل صفحه ی بعد ظاهر شود.برای ایجاد ایمیل گروهی گزینهgroupرا کلیک می کنیم. ....

بعد از این مرحله با زدن گزینه  sing upفرمی مانند فرم ایمیل فردی ظاهر می شود با تکمیل این فرم وزدن گزینه I agreeبه مرحله ی بعد می رویم . که اگر مشکلی در تکمیل فرم پیش بیاید در صفحه بعد گزینه های که مشکل دارند با رنگ زرد ظاهر می شوند .با تصحیح این گزینه ها به مرحله دیگری میرویم .در مرحله بعد با کلیک بر روی گزینه  start your groupسه مرحله در بالای صفحه ظاهر می شود .در مرحله اول با زدن گزینه scienceوبعد از آن با زدن گزینه chemistryبه مرحله دوم می رویم در مرحله دوم نیز با ثبت اسم گروه و ایمیل گروهی و در انتها گزینه continueبه مرحله سوم می رویم .در مرحله سوم با کلیک روی گزینه های مورد نظر کار را به اتمام می رسانیم .وایمیل گروهی ما ساخته شد .

اگر بخواهیم یک نفر را در گروه خود عضو کنیم ایمیلی را از طرف ایمیل گروهی برای فرد مورد نظر می فرستیم وفرد مورد نظر وقتی ایمیل ما را دریافت کرد با کلیک کردن روی گزینه submitبه گروه ما می پیوندد.تاریخ : جمعه 30 بهمن‌ماه سال 1388 | 17:40 | چاپ | نویسنده: محی‌الدین | نظرات (1) (0 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • هم نفس